ALFA MEDICA

centrum medyczne

telefon ALFA MEDICA centrum medyczne kościelna Poznań ul. Kościelna 33 Poznań  telefon ALFA MEDICA centrum medyczne kościelna Poznań  730 708 400  telefon ALFA MEDICA centrum medyczne kościelna Poznań  alfamedicakoscielna@gmail.com  telefon ALFA MEDICA centrum medyczne kościelna Poznań

REGULAMIN PŁATNOŚCI INTERNETOWYCH

ALFA MEDICA TOMASZ GOŹDZIEWICZ AGATA SZPERA-GOŹDZIEWICZ S.C.
ul. Kościelna 33/u4
60-537 Poznań
NIP 7811944075

e-mail: alfamedicakoscielna@gmail.com
tel.+48 616719000
www.alfamedicakoscielna.pl

Adres Centrum Medycznego- miejsce świadczenia usług

ALFA MEDICA TOMASZ GOŹDZIEWICZ AGATA SZPERA-GOŹDZIEWICZ S.C.
ul. Kościelna 33/u4
60-537 Poznań

Cennik: Ceny naszych usług są podane w zakładce Cennik.Przed dokonaniem płatności zostanie wyświetlona cena całkowita za wybrane usługi. Wszystkie ceny podane są w Polskich Złotych. Realizacja usługi jest możliwa po zapłacie za usługę. Koszty związane z obsługą płatności internetowych w całości pokrywa usługodawca. Regulamin sprzedaży: Świadczone przez nas usługi to porady lekarskie oraz przedłużanie recepty na stały lek określony w cenniku. Dokładny zakres usług jest podany w cenniku. Klient ma prawo do bezpłatnej rezygnacji z porady lekarskiej najpóźniej 12 godzin po jej zgłoszeniu. Rezygnację klient może złożyć przez email alfamedicakoscielna@gmail.com. Klient może zarządać zwrotu pełnej kwoty mailowo w ciągu 7 dni na adres alfamedicakoscielna@gmail.com podając: imię, nazwisko, dane lekarza do którego była prośba o konsultacje online. Po złożeniu prawidłowej rezygnacji z usługi klient otrzyma zwrot pełnej kwoty zapłaconej za usługę/usługi. Jeśli usługa jest niezgodna z opisem klient ma prawo do reklamacji i zwrotu pełnej kwoty zapłaconej za usługę/rezerwację. Reklamację klient może złożyć w formie e-maila na adres alfamedicakoscielna@gmail.com. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.plPoufność danych osobowych.

Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane w innych celach poza niezbędnymi, związanymi z realizacją wysyłki zamówienia. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.