Zadzwoń do nas:
+48 730 708 400

O mnie

Jestem wykładowcą na kursach i konferencjach oraz instruktorem/ szkoleniowcem na warsztatach praktycznych z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej płodu, odbywających pod patronatem Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Jestem również kierownikiem i szkoleniowcem kursów z zakresu ultrasonografii dla lekarzy w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej w położnictwie i ginekologii, m.in. z ultrasonografii dopplerowskiej, oceny serca płodu, diagnostyki ultrasonograficznej wad płodu, oceny anatomii płodu.

Posiadam certyfikaty:
• Certyfikat The Fetal Medicine Foundation ( badanie prenatalne I trymestru ciąży)
• Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii.

Zainteresowania zawodowe: ciąża powikłana ograniczeniem wzrastania płodu, ultrasonograficzna diagnostyka prenatalna, inwazyjna diagnostyka wewnątrzmaciczna (amniopunkcja, kordocenteza itp.), ciąża wielopłodowa, ciąża powikłana nadciśnieniem tętniczym, poród przedwczesny.

Doświadczenie zawodowe

W 2009 roku ukończyłam Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i rozpoczęłam pracę w Klinice Perinatologii i Ginekologii w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ul. Polnej w Poznaniu. W 2013 roku odbyłam dwumiesięczny staż w Klinice Położniczo-Ginekologicznej Uniwersytetu Christiana-Albrechta w Kilonii (Niemcy).
W 2019 roku zdałam egzamin specjalizacyjny w zakresie położnictwa i ginekologii oraz nadany mi został tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych na podstawie oceny ogólnego dorobku naukowego oraz osiągnięcia naukowego pt. „Rola śródbłonka w etiopatogenezie wewnątrzmacicznego ograniczenia wzrastania płodu oraz nadciśnienia tętniczego w ciąży”.
Obecnie pracuję w Klinice Perinatologii i Chorób Kobiecych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym, gdzie również jestem nauczycielem akademickim. Ponadto pełnię dyżury w obrębie Oddziału Porodowego tego Szpitala.