Zadzwoń do nas:
+48 730 708 400

O mnie

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii. W 2016 ukończyłam Wydział Lekarski I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu uzyskując dyplom lekarza. W 2016 roku uczestniczyłam w studenckim projekcie Leczymy z Misją, w ramach którego odbyłam wolontariat Medyczny w Kenii.

Nieustannie podnoszę swoje kompetencje poprzez udział w licznych konferencjach, warsztatach oraz kursach.

W pracy zawodowej zajmuję się zagadnieniami z zakresu fizjologii i patofizjologii ciąży. Zajmuję się również m.in. poradnictwem antykoncepcyjnym, zakładaniem wkładek wewnątrzmacicznych, diagnostyką i leczeniem zaburzeń endokrynologicznych, nieprawidłowych krwawień z dróg rodnych, polipów trzonu i szyjki macicy, zakażeń pochwy i sromu. Posługuję się językiem angielskim.

Doświadczenie zawodowe

Od 2017 roku pracuję w Klinice Perinatologii i Chorób Kobiecych, w Ginekologiczno- Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ul. Polnej w Poznaniu. Dyżuruję na Oddziale Porodowym oraz Izbie Przyjęć tego szpitala. W 2022 ukończyłam studia doktoranckie Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2022 uzyskałam stopień doktora nauk medycznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.