Zadzwoń do nas:
+48 730 708 400

Dr n. med. Małgorzata Bocianowska

Ginekolog, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

O mnie

Nazywam się Małgorzata Bocianowska. Jestem lekarzem kobiet, specjalistką z zakresu ginekologii i położnictwa. Moja praca to przede wszystkim zaangażowanie, szczerość, empatia i ciągły głód wiedzy oraz umiejętności praktycznych. Na codzień pracuję w ambulatorium, gdzie prowadzę ciąże, wykonuję badania prenatalne czy konsultacje u kobiet nieciężarnych.

Zajmuję się również ginekologią regeneracyjną, błędnie określaną przez niektórych estetyczną, dzięki której mam możliwość leczenia dolegliwości, z którymi klasyczna ginekologia nie była w stanie sobie poradzić. Pacjentki cenią mnie za dokładność, punktualność oraz profesjonalizm. W swoiej pracy stawiam na podejście holistyczne, współpracuję z wieloma specjalistami w trakcie procesu diagnostyczno-terapeutycznego.

Od 2022 roku edukuję kobiety poprzez mój profil na Instagramie @drbocianowska.

Prywatnie jestem żoną oraz mamą 2 i 4 latków. Uwielbiam podroże i dobre jedzenie. Pasjonuję się także medycyną estetyczną, którą wykorzystuję w ginekologii. Komfort i zdrowie kobiety są dla mnie priorytetem.

Doświadczenie zawodowe

W 2022 roku obroniłam pracę doktorską pt. ” Ocena ekspresji i stężeń nesfatyny-1 u matki i płodu w przebiegu cukrzycy ciążowej, nadciśnienia ciążowego oraz wewnątrzmacicznego ograniczenia wzrastania płodu”.