Zadzwoń do nas:
+48 730 708 400

Protokół NRose Neauvia

Cena: 5600zł

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Regeneracja i odmłodzenie strefy intymnej kobiety #Nrose to połączenie zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Sectum, wypełniacza Neauvia Intense Rose oraz profesjonalnej pielęgnacji kosmeceutykami Neauvia. Zabieg #Nrose to holistyczny protokół zabiegowy do odmłodzenia strefy intymnej. Składa się z czterech sesji, które rewitalizują skórę pochwy oraz znacząco wpływają na poprawę jakości życia seksualnego. #Nrose można stosować u kobiet w każdym wieku, które chcą odmłodzić swoje okolice intymne. a dzięki połączeniu całego holistycznego procesu zabiegowego.
PIERWSZY ZABIEG: ujędrnienie i napięcie skóry sromu i kanału pochwowego za pomocą zabiegu radiofrekwencji urządzenia Sectum, przywrócenie i poprawę objętości, jędrności i kształtu sromu oraz nawilżenie błony śluzowej przy użyciu wypełniacza Intense Rose.
DRUGI ZABIEG W 3-4 SESJACH: Kolejne sesje zabiegowe #Nrose przeprowadzane są w odstępie 3-4 dni i obejmują zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Sectum. Do pielęgnacji domowej pacjent otrzymuje żel Rejuvenation Rose Gel, który miejscowo wspiera proces regeneracji skóry.

 

ZASTOSOWANIE

Poprawa elastyczności
Wzrost objętości
Poprawa estetyki
Wzrost nawilżenia pochwy
Poprawa jakości życia seksualnego
Poprawa przy nietrzymaniu moczu

 

WSKAZANIA

Wiotka skóra warg
Brak objętości warg sromowych
Suchość pochwy
Niezadowalająca estetyka miejsc intymnych

 

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

Zabieg nie wymaga od pacjenta żadnego specjalnego przygotowania. Ze względu na określoną regularność zabiegu należy przygotować odpowiednią dyspozycyjność.

Spotkajmy się

Umów się na wizytę

Zarezerwuj wizytę wygodnie on-line, bez telefonów i czekania.